CNC HELIOS FIVE - pila + obráběcí centrum

  Zastupujeme předního italského výrobce CNC strojů, společnost . Tento výrobce nabízí kompletní škálu CNC strojů včetně vlastního softwaru, od klasických 3D obráběcích center a CNC mostových pil, až po specializované stroje určené pro konkrétní typy práce, jako např. sochařské objekty, gravírování písma, laserové nebo mechanické gravírování obrázků a motivů podle předlohy, pískování atd.
Společnost funguje od r. 2001 a díky neustálému vývoji možností CNC strojů se stává známou nejen v Itálii. Klade důraz na kvalitu provedení a proto poskytuje 2-letou záruku a poradenství na prodané stroje.
Díky vlastnímu softwaru GALAXY STONE, který je jednoduchým 2D/3D CAD softwarem, se může každý uživatel naučit stroj programovat a troufnout si tak na výrobky, které by bez takového pomocníka nezvládl. Zde vám představujeme nějvětší z rodiny 5-osých pil kombinovaných s CNC obráběcím centrem: FIVE

HELIOS FIVE  

Helios Five je extremně přesným obráběcím centrem a zároveň mostovou pilou (se soustruhem 6-osou), samozřejmostí je automatická výměna nástrojů se zásobníkem, který počítá s individuálními potřebami a je tudíž možné jeho kapacitu přizpůsobit.Stroj lze vyrobit v různých konfiguracích a přizpůsobit ho tak maximálně konkrétním požadavkům klienta. Zvládne i jemné detaily. Jeho škála použití je téměř nevyčerpatelná, od reliéfů a dekorativních předmětů, po kuchyňské desky se všemi svými detaily jako jsou profilové hrany a odkapové plochy, až po sochy větších velikostí.
Image 10

Jako mostová pila má stroj možnost pracovat s kotoučem do průměru 725 mm. Díky velmi robustní konstrukci a nejmodernější technologii, na které společnost HELIOS AUOMAZIONI nepřetržitě pracuje, dosahuje stroj maximální přesnosti i na tak citlivých zakázkách, jako jsou zkosené hrany, obloukové prvky s úhly na obou stranách, atd.)
Image 4

KOMPLETNÍ POPIS KE STAŽENÍ ZDE

Celkové rozměry: 6700 x 4700/6300 x 3955 mm
Pracovní rozměry: 3700(x) x 2250/3900(y) x 680 - 1200(z) mm
Rotace osy "W" od 0˚ do 360˚ 
Rotace osy "A“: od 0˚ do 90˚
Max. průměr kotouče: min 500 mm max 725 mm
Hřídel: 15 kW 
Rychlost pojezdu osy X: 35 m/min
Rychlost pojezdu osy Y: 35 m/min
Rychlost pojezdu osy Z: 10 m/min
Pracovní stůl: 3300 x 2000 mm
Celkový příkon: 18 kW
Stlačený vzduch: 8 BAR/min
Otáčky: 0 - 7000 RPM
Typ konusu pro rotační nástroje : ISO BT 40
Image 17

Stránky výrobce   HELIOS