LTT

Tento produkt již není k dispozici

Horizontální stranový leštící stroj Marmomeccanica LTT

Leštění rovné i kulaté hrany do 6 cm

Kompaktnost, možnost profilování různých profilů pomocí plochého diamantového kotoučku a oscilace pro leštění rovných hran jsou hlavní přednosti tohoto stranového automatu. Spolehlivost tohoto stroje vychází z technického řešení firmy Marmomeccanica ověřeného mnoha lety na tisíci prodaných kusech (hydraulické motory a pákový systém - patent Marmomeccanica z roku 1987 na oscilaci nosníku leštících vřeten - bezúdržbový systém). Výborný i na měkké materiály díky citlivosti výjezdu leštících vřeten. Možnost leštění hran i u úzkých lišt materiálu.  Ovládací panel na otočném rameni. Motorizovaná přítlačná lišta, měnitelná rychlost posunu pásu, elektrická skříň a hydraulická jednotka jsou umístěny vně stroje. Výsuvná lišta pro podpěru větších desek. Odvádění použité vody do jednoho sběrného místa (voda nepadá na zem). Spolu s rozumnou cenou nabízí tento model ideální ekonomické řešení.

Rozměry: 3930 x 1510 mm a více (dle konfigurace)

Příkon: od 21,2 kW (dle konfigurace)

Stroj je nabízen ve dvou verzích: LTT621 a LTT6221
Konfigurace modelu LTT621:
- 1 kalibrační vřeteno na vstupu  pro kalibraci tloušťky desky (max. 60 mm) . Vřeteno lze sklopit od 0 do 90 st. a lze ho tak využít i pro řezání okapničkových drážek. Průměr kotouče = 250 mm.
- 2 vřetena pro srážení hran na vstupu, nakloněná na 45 st. Slouží buď na fazety různých velikostí, nebo v případě kulaté hrany pro odebrání materiálu = přípravu hrany na broušení/leštění leštícími vřeteny. Pro nástroje o průměru 130 mm.
- 6 leštících vřeten. Na první dvě možnost nasazení diamantových nástrojů pro broušení kulatých hran, případně kalibraci rovné hrany. Pro nástroje o průměru 130 mm.
Model LTT6221 je stejný, rozdíl je pouze v tom, že je osazen 2 vřeteny pro srážení na výstupu (vřetena na vstupu tedy slouží pro broušení kulaté hrany, vřetena na výstupu slouží pro fazety u rovných hran).

Možnost objednání dalších příslušenství.

Stránky výrobce Marmo Meccanica S.P.A.