CNC HELIOS BRAVO CUT - pila + obráběcí centrum

Zastupujeme předního italského výrobce CNC strojů, společnost HELIOS AUTOMAZIONI. Tento výrobce nabízí kompletní škálu CNC strojů včetně vlastního softwaru, od klasických 3D obráběcích center a CNC mostových pil, až po specializované stroje určené pro konkrétní typy práce, jako např. sochařské objekty, gravírování písma, laserové nebo mechanické gravírování obrázků a motivů podle předlohy, pískování atd.
Společnost funguje od r. 2001 a díky neustálému vývoji možností CNC strojů se stává známou nejen v Itálii. Klade důraz na kvalitu provedení a proto poskytuje 2-letou záruku a poradenství na prodané stroje.
Díky vlastnímu softwaru GALAXY STONE, který je jednoduchým 2D/3D CAD softwarem, se může každý uživatel naučit stroj programovat a troufnout si tak na výrobky, které by bez takového pomocníka nezvládl. Zcela unikátní je řešení dvou na sobě nezávislých hlav na jednom mostu. Zde představujeme 5-osou pilu a 3-osé obráběcí centrum v jednom: BRAVO CUT.

Tento CNC stroj nové generace má dvě samostatné hlavy na jednom mostu: stroj je tak zároveň 5-osou pilou a zároveň 3-osým obráběcím centrem (rotační nástroje), obě funkce jsou zcela plnohodnotné, ale zabraný prostor a způsob ovládání a programování je jen jeden.
Konfigurace stroje je opět individuální, je možné stroj objednat bez automatické výměny nástroje, nebo s automatickou výměnu a zásobníkem.
Pracovní plocha: x3370-y4000-z325 mm
Instalovaný příkon: 25 kW

BRAVO CUT na stránkách výrobce.