CNC HELIOS DEA - pila + obráběcí centrum

 Zastupujeme předního italského výrobce CNC strojů, společnost HELIOS AUTOMAZIONI. Tento výrobce nabízí kompletní škálu CNC strojů včetně vlastního softwaru, od klasických 3D obráběcích center a CNC mostových pil, až po specializované stroje určené pro konkrétní typy práce, jako např. sochařské objekty, gravírování písma, laserové nebo mechanické gravírování obrázků podle fotografických předloh, pískování atd.
Společnost funguje od roku 2001 a díky neustálému vývoji možností CNC strojů se stává známou nejen v Itálii. Klade důraz na kvalitu provedení a proto poskytuje 2-letou záruku a poradenství na prodané stroje.
Díky vlastnímu softwaru GALAXY STONE, který je jednoduchým CAD softwarem, se může každý uživatel naučit stroj programovat a troufnout si tak na výrobky, které by bez takového pomocníka nezvládl.

HELIOS DEA  

Helios DEA je revoluční stroj, kombinující mostovou pilu s obráběcím centrem s 5 interpolovanými osami (8 se systémem ROBO-MOVE). Je silná, přesná, spolehlivá. Zvládne všechny typy řezů (rovný, oblý, šikmý) kotoučem plus navíc kompletní zakázky, vyžadující práci s rotačním nástrojem.
Image 6
Díky tomu se DEA řadí mezi nejbezpečnější a nejpřesnější stroje na trhu. DEA má kompletní automatický proces díky výkonnému vlastnímu softwaru GALAXY stone a díky interaktivnímu joysticku. PŘESNOST – PLYNULOST POHYBU – KOMPAKTNOST – UNIVERSÁLNOST – JEDNODUCHOST OBSLUHY – TRVANLIVOST – NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE – BEZPEČNOST . Je samozřejmě vybavena softwarem vyvinutým společností HELIOS AUTOMAZIONI
Image 17
a disponuje širokou nabídkou příslušenství.
Image 23

Nejpřesnější mostová pila na trhu díky kuličkovým šroubům na hlavních osách, poslední generaci reduktorů na osách W a A, spolu s inovativním elektrickým ovládacím systémem.
Image 9

KOMPLETNÍ POPIS KE STAŽENÍ ZDE

Rotace osy „W“: bez limitu (kotouč vykonává kulaté řezy v nepřetržité interpolaci až do dokončení bez vyjíždění nahoru)
Seriový invertor maximalizuje výkon motoru a snižuje spotřebu energie
Zcela revoluční systém ROBO-MOVE umožňuje interpolované pohyby nezávislé na řezací hlavě. Slouží k automatické manipulaci a připevnění materiálu. Maximální plynulost a dvojnásobná rychlost ve srovnání s přísavkami umístěnými na hlavě

Celkové rozměry: 6450 x 3500 x 3450 mm
Pracovní rozměry: 3420(x) x 2000(y) x 580(z) mm
Rotace osy „A“: od 0˚ do 90˚
Max. průměr kotouče: 500 mm (volitelně možno 625 mm)
Hřídel: 10 kW (volitelně možno 13 kW)
Rychlost pojezdu osy X: 35 m/min
Rychlost pojezdu osy Y: 35 m/min
Rychlost pojezdu osy Z: 10 m/min
Pracovní stůl: 3300 x 2000 mm
Celkový příkon: 18 kW
Stlačený vzduch: 8 BAR/min
Otáčky: 0 - 7250 RPM
Typ konusu pro rotační nástroje : ISO BT 40 (pouze u motoru 13 kW)
Váha: 4900 kg 

Video ROBO- MOVE

Stránky výrobce  HELIOS