CNC HELIOS SEVEN - obráběcí centrum nové generace

 Zastupujeme předního italského výrobce CNC strojů, společnost HELIOS AUTOMAZIONI. Tento výrobce nabízí kompletní škálu CNC strojů včetně vlastního softwaru, od klasických 3D obráběcích center a CNC mostových pil, až po specializované stroje určené pro konkrétní typy práce, jako např. sochařské objekty, gravírování písma, laserové nebo mechanické gravírování obrázků podle fotografických předloh, pískování atd.
Společnost funguje od roku 2001 a díky neustálému vývoji možností CNC strojů se stává známou nejen v Itálii. Klade důraz na kvalitu provedení a proto poskytuje 2-letou záruku a poradenství na prodané stroje.
Díky vlastnímu softwaru GALAXY STONE, který je jednoduchým CAD softwarem, se může každý uživatel naučit stroj programovat a troufnout si tak na výrobky, které by bez takového pomocníka nezvládl.
Zde vám představujeme nejnovější generaci CNC center - systém se dvěma nezávislými hlavami na jednom mostu. Hlavy jsou buď umístěné na mostu vedle sebe, nebo - v novější verzi - na sobě, tak aby zabíraly méně místa a byl lépe využit pracovní prostor stroje. Každá hlava má jiné uchycení a jiné určení.

HELIOS SEVEN je obráběcím centrem nové generace, které je určeno pro náročné zákazníky s požadavkem co největší universálnosti při co nejmenším zabraném prostoru.

Stroj má nerezovou konstrukci a využívá nejnovějších technologií. Je maximálně přesný a nabízí velmi širokou škálu pracovních operací, díky unikátnímu systému dvou nezávislých hlav umístěných buď vedle sebe, nebo - lépe - nad sebou na stejném mostu. Stejnou konstrukci a zabraný prostor tak využívají dvě hlavy, které by jinak představovaly dva samostatné stroje.
1. hlava - 5 osá
2. hlava - 3 osá
Na jednom stroji tak můžete využít těchto uchycení:
- konus ISO BT 40
- 1/2"GAS
- řezací hlava s hřídelí pro nasazení kotouče 200 mm
- řezací hlava na leštící kotoučky

Katalog zde - verze hlavy vedle sebe
Kalalogzde - verze hlavy na sobě, s leštící hlavou
Katalog v angličtině zde - nová verze hlavy na sobě

HELIOS SEVEN na stránkách výrobce.